Strona GłównaO nasOfertaKontakt
O nas

Spółka MOLTUS S.A. rozpoczęła swoją działalność w marcu 2011r. Jej właścicielami a równocześnie Zarządem są dwie osoby od 20 lat mocno związane z branżą stalową.

Iwona Dybał oraz Jerzy Zawadzki  przez 15 lat zarządzali spółką Mostostal Kraków Firma Handlowa S.A., która następnie zmieniła nazwę na Mostostal-Energomontaż S.A.

W ramach swojej działalności M-E zajmowała się projektowaniem, handlem wyrobami hutniczymi, produkcją wielkogabarytowych konstrukcji stalowych w dwóch profesjonalnych wytwórniach oraz finalnym montażem.

Pragnąc wykorzystać zdobyte przez lata doświadczenie i doskonale znając potrzeby firm zajmujących się produkcją związaną z wyrobami stalowymi, Iwona Dybał i Jerzy Zawadzki stworzyli spółkę MOLTUS S.A. aby zaoferować Państwu profesjonalną obsługę, zapewniając kompletację dostaw umożliwiającą zachowanie rytmiczności produkcji i odciążenia Państwa firm w zakresie logistyki zaopatrzenia w wyroby hutnicze.

Kierownikiem Działu Handlowego w naszej firmie jest Grzegorz Kawecki, doświadczony fachowiec w branży stalowej, który odpowie na każde nawet najtrudniejsze zapytanie.

Zapraszamy Państwa do współpracy.NIP: 6783128474
REGON: 121480450
KRS: 0000380883